ФОЛЬГОИЗОЛ (ТОЛЩИНОЙ 2 ММ) LEASING BONUS МЧЖ
| Товарнинг номи | Номи |
|---|---|
| Стандарт контрактнинг рақами | 41686 |
| Номи | Фольгоизол (толщиной 2 мм) LEASING BONUS МЧЖ |
| Ўлчов бирлиги | кв.м |
| Лот | 500 |
| Валюта | сум |
| Базис нархи | 5 600 000 |
| Депозит миқдори | 2% |
| Етказиб бериш базиси | EXW самовывоз |
| Жойлашган жойи | Наманган вилоят Наманган шахар Коинот кучаси 3-уй |
| Ишлаб чиқарувчи | Узбекистан |
| Шартнома тури | внутренний |
| Тўлов шакли | безналичный |
| Етказиб бериш шарти | 10 |
| Тўлов шартлари | 5 |
| ҚҚС тўловчилари тўғрисида маълумот |
- Ташкилотингиз ҚҚС тўловчи эканлиги тўғрисида маълумотни қандай олса бўлади? |
| Қадоқланиши | Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг |
| Алоҳида шартлар | Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг |
| Ҳисоб рақами | 20208000300600257009 |