ФОЛЬГОИЗОЛ (ТОЛЩИНОЙ 2 ММ) LEASING BONUS МЧЖ
| Tovarning nomi | Nomi |
|---|---|
| Standart kontraktning raqami | 41686 |
| Nomi | Фольгоизол (толщиной 2 мм) LEASING BONUS МЧЖ |
| O'lchov birligi | кв.м |
| Lot | 500 |
| Valyuta | сум |
| Bazis narxi | 5 600 000 |
| Depozit miqdori | 2% |
| Yetkazib berish bazisi | EXW самовывоз |
| Joylashgan joyi | Наманган вилоят Наманган шахар Коинот кучаси 3-уй |
| Ishlab chiqaruvchi | Узбекистан |
| Shartnoma turi | внутренний |
| To'lov shakli | безналичный |
| Yetkazib berish sharti | 10 |
| To'lov shartlari | 5 |
| QQS to'lovchilari to'g'risida ma'lumot |
- Tashkilotingiz QQS to'lovchi ekanligi to'g'risida ma'lumotni qanday olsa bo'ladi? |
| Qadoqlanishi | Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг |
| Alohida shartlar | Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг |
| Hisob raqami | 20208000300600257009 |