ФОЛЬГОИЗОЛ (ТОЛЩИНОЙ 2 ММ) LEASING BONUS МЧЖ
| Product name | Name |
|---|---|
| Standard contract number | 41686 |
| Name | Фольгоизол (толщиной 2 мм) LEASING BONUS МЧЖ |
| Unit of measurement | кв.м |
| Lot | 500 |
| Currency | сум |
| Base price | 5 600 000 |
| Deposit amount | 2% |
| Delivery base | EXW самовывоз |
| Location | Наманган вилоят Наманган шахар Коинот кучаси 3-уй |
| Manufacturer | Узбекистан |
| Contract type | внутренний |
| Payment form | безналичный |
| Terms of delivery | 10 |
| Terms of payment | 5 |
| Information on VAT payers |
- How get information that your organization is a VAT payer? |
| Packaging | Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг |
| Special conditions | Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг Рулон(10кв/м). Вес рулона 22-28 кг |
| Account | 20208000300600257009 |