СВАРОЧНАЯ ПРОВОЛОКА JQ.MG 50-6 (ER70S-6) Д 1,2 ММ ХК RUSLAN BARAKA
| Товарнинг номи | Номи |
|---|---|
| Стандарт контрактнинг рақами | 43315 |
| Номи | Сварочная проволока JQ.MG 50-6 (ER70S-6) д 1,2 мм ХК RUSLAN BARAKA |
| Ўлчов бирлиги | килограмм |
| Лот | 1 |
| Валюта | сум |
| Базис нархи | 18 860 |
| Депозит миқдори | 1% |
| Етказиб бериш базиси | EXW самовывоз |
| Жойлашган жойи | Ташкентская область, Кибрайский р-н, п.Салар, ул.Каромуртская, 8А |
| Ишлаб чиқарувчи | Китай |
| Шартнома тури | внутренний |
| Тўлов шакли | безналичный |
| Етказиб бериш шарти | 20 |
| Тўлов шартлари | 5 |
| ҚҚС тўловчилари тўғрисида маълумот |
207002169 - RUSLAN BARAKA XK Ташкилотингиз ҚҚС тўловчи эканлиги тўғрисида маълумотни қандай олса бўлади? |
| Қадоқланиши | Катушка по 15 кг |
| Алоҳида шартлар | Катушка по 15 кг Катушка по 15 кг |
| Ҳисоб рақами | 20208000300600257009 |