ЭЛЕКТРОД ОЗЛ-17У ДИАМ.4ММ OOO BIRJA SERVIS ULGURJI
| Товарнинг номи | Номи |
|---|---|
| Стандарт контрактнинг рақами | 38765 |
| Номи | Электрод ОЗЛ-17У диам.4мм OOO Birja Servis Ulgurji |
| Ўлчов бирлиги | килограмм |
| Лот | 1 |
| Валюта | сум |
| Базис нархи | 210 000 |
| Депозит миқдори | 1% |
| Етказиб бериш базиси | EXW самовывоз |
| Жойлашган жойи | г.Ташкент, Алмазарский р-н ул.Уста Ширин-134 |
| Ишлаб чиқарувчи | Российская Федерация |
| Шартнома тури | внутренний |
| Тўлов шакли | безналичный |
| Етказиб бериш шарти | 22 |
| Тўлов шартлари | 5 |
| ҚҚС тўловчилари тўғрисида маълумот |
303428698 - BIRJA SERVIS ULGURJI Ташкилотингиз ҚҚС тўловчи эканлиги тўғрисида маълумотни қандай олса бўлади? |
| Қадоқланиши | упаковка 5кг |
| Алоҳида шартлар | Упаковка по 5 кг Упаковка по5кг |
| Ҳисоб рақами | 20208000300600257009 |