ЭЛЕКТРОД ОЗЛ-17У ДИАМ.4ММ OOO BIRJA SERVIS ULGURJI
| Product name | Name |
|---|---|
| Standard contract number | 38765 |
| Name | Электрод ОЗЛ-17У диам.4мм OOO Birja Servis Ulgurji |
| Unit of measurement | килограмм |
| Lot | 1 |
| Currency | сум |
| Base price | 210 000 |
| Deposit amount | 1% |
| Delivery base | EXW самовывоз |
| Location | г.Ташкент, Алмазарский р-н ул.Уста Ширин-134 |
| Manufacturer | Российская Федерация |
| Contract type | внутренний |
| Payment form | безналичный |
| Terms of delivery | 22 |
| Terms of payment | 5 |
| Information on VAT payers |
303428698 - BIRJA SERVIS ULGURJI How get information that your organization is a VAT payer? |
| Packaging | упаковка 5кг |
| Special conditions | Упаковка по 5 кг Упаковка по5кг |
| Account | 20208000300600257009 |