СВАРОЧНАЯ ПРОВОЛОКА JQ.MG 50-6 (ER70S-6) Д 1,2 ММ ХК RUSLAN BARAKA
| Tovarning nomi | Nomi |
|---|---|
| Standart kontraktning raqami | 43315 |
| Nomi | Сварочная проволока JQ.MG 50-6 (ER70S-6) д 1,2 мм ХК RUSLAN BARAKA |
| O'lchov birligi | килограмм |
| Lot | 1 |
| Valyuta | сум |
| Bazis narxi | 18 860 |
| Depozit miqdori | 1% |
| Yetkazib berish bazisi | EXW самовывоз |
| Joylashgan joyi | Ташкентская область, Кибрайский р-н, п.Салар, ул.Каромуртская, 8А |
| Ishlab chiqaruvchi | Китай |
| Shartnoma turi | внутренний |
| To'lov shakli | безналичный |
| Yetkazib berish sharti | 20 |
| To'lov shartlari | 5 |
| QQS to'lovchilari to'g'risida ma'lumot |
207002169 - RUSLAN BARAKA XK Tashkilotingiz QQS to'lovchi ekanligi to'g'risida ma'lumotni qanday olsa bo'ladi? |
| Qadoqlanishi | Катушка по 15 кг |
| Alohida shartlar | Катушка по 15 кг Катушка по 15 кг |
| Hisob raqami | 20208000300600257009 |