ЭЛЕКТРОД ЦЛ-11 ДИАМ.4ММ OOO BIRJA SERVIS ULGURJI
| Tovarning nomi | Nomi |
|---|---|
| Standart kontraktning raqami | 38766 |
| Nomi | Электрод ЦЛ-11 диам.4мм OOO Birja Servis Ulgurji |
| O'lchov birligi | килограмм |
| Lot | 1 |
| Valyuta | сум |
| Bazis narxi | 170 000 |
| Depozit miqdori | 1% |
| Yetkazib berish bazisi | EXW самовывоз |
| Joylashgan joyi | г.Ташкент, Алмазарский р-н ул.Уста Ширин-134 |
| Ishlab chiqaruvchi | Российская Федерация |
| Shartnoma turi | внутренний |
| To'lov shakli | безналичный |
| Yetkazib berish sharti | 22 |
| To'lov shartlari | 5 |
| QQS to'lovchilari to'g'risida ma'lumot |
303428698 - BIRJA SERVIS ULGURJI Tashkilotingiz QQS to'lovchi ekanligi to'g'risida ma'lumotni qanday olsa bo'ladi? |
| Qadoqlanishi | упаковка 5кг |
| Alohida shartlar | Упаковка по 5кг Упаковка по5кг |
| Hisob raqami | 20208000300600257009 |